Makijaż ślubny

Makijaż ślubny to nieodłączny element wizerunku Panny Młodej. Umiejętnie wykonany podkreśli jej piękno i sprawi, że w tym wyjątkowym dla siebie dniu będzie wyglądać zjawiskowo.

Gdzie wykonuje Pani makijaż ślubny?

Jest wiele opcji. Zarówno makijaż próbny jak i ostateczny mogę wykonać w moim gabinecie, ale najczęściej dojeżdżam do Panny Młodej tam, gdzie szykuje się ona do ślubu. Jestem z Nią wtedy aż do wyjścia na uroczystość  zaślubin, a dzięki temu nawet w ostatnim momencie, mogę dokonać jeszcze jakichś poprawek, gdyby były konieczne.

Czym makijaż ślubny różni się od dziennego lub wieczorowego?

Makijaż ślubny powinien być dopasowany do urody Panny Młodej oraz być spójny z jej ślubnym wizerunkiem. Makijaż ślubny musi być również bardzo trwały, aby nie spłynął po kilku godzinach wesela, dlatego do jest wykonywany z najwyższej jakości kosmetyków oraz dodatkowo utrwalony. Dzięki temu panna Młoda może skupić swoje myśli na wyjątkowych przeżyciach dnia ślubu, a nie na makijażowych poprawkach. Jednocześnie makijaż  ślubny  jest lekki i świeży, aby nie obciążać skóry, która po takim doświadczeniu na drugi dzień byłaby szara i zmęczona.

Proces wykonywania makijażu ślubnego podzielony jest na dwa etapy. Najpóźniej 2 tygodnie przed ślubem wykonujemy makijaż próbny, który pozwala określić w czym przyszła Panna Młoda będzie czuła się najlepiej i ostatecznie dopracować styl i formę makijażu.

W dniu ślubu wykonujemy makijaż w oparciu o ustalenia makijażu próbnego.

Czy można wykonać makijaż ślubny Panu Młodemu?

Jak najbardziej. Nie jest to może makijaż w wydaniu tradycyjnym, ale jeśli Pan Młody potrzebuje zmatowienia cery, czy ukrycia jakichś niedoskonałości to bardzo chętnie mu pomogę. Taka usługę należy wcześniej zamówić, abym dysponowała odpowiednią ilością czasu.

A czy można wykonać makijaż rodzicom i/lub gościom weselnym?

Tak jest to możliwe. Zdarza się, że przyjeżdżając do Panny Młodej mam kilka Pań do pomalowania. Ważne jest aby ustalić wtedy grafik godzinowy, abym spokojnie mogła ze wszystkim zdążyć, pamiętając, że w tym dniu najważniejsi są Państwo Młodzi. Mamom i gościom wykonuję makijaż okolicznościowy.

Makijaż ślubny – cennik

Makijaż ślubny300 pln
Makijaż ślubny próbny300 pln
Makijaż okolicznościowy250 pln