Acces Bars

Acces Bars to zespół 32 punktów na głowie, które po lekkim dotknięciu wywołują pozytywne zmiany w mózgu i prowadzą do rozładowania ładunków elektromagnetycznych, odpowiadających za stres, myśli i emocje. Ta delikatna i nieinwazyjna technika eliminuje zarówno fizyczne, jak i mentalne blokady w naszym ciele. Pomaga także zyskać większą swobodę we wszystkich sferach życia.
Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący, wprowadzający umysł w stan medytacyjny dzięki czemu terapia działa głęboko, a zmiany są trwałe. Terapię Bars można łączyć z innymi technikami pracy z ciałem. Pierwsza sesja Access Bars została przeprowadzona w Kanadzie ponad 25 lat temu. Od tego czasu metoda została spopularyzowana w 173 krajach.

Jak wygląda sesja Acces Bars?

Sesja Bars jest bardzo delikatna i kompletnie nieinwazyjna. Efektem terapii Bars jest uwolnienie nagromadzonej energii stresu i niesłużących nam przekonań. Powrót do swobodnego przepływu energii przez punkty Bars wywołuje poczucie spokoju, otwierania się nieograniczonych możliwości i życiowej przestrzenności. Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący, wprowadzający umysł w stan medytacyjny dzięki czemu terapia działa głęboko, a zmiany są trwałe. Terapię AccessBars można łączyć z innymi technikami pracy z ciałem.

Jakie są efekty sesji Acces Bars?

Efektem terapii jest uwolnienie nagromadzonej energii stresu i niesłużących nam przekonań. Powrót do swobodnego przepływu energii przez punkty Bars wywołuje poczucie spokoju, otwierania się nieograniczonych możliwości i życiowej przestrzenności. Delikatna, nieinwazyjna technika AccessBars eliminuje zarówno fizyczne, jak i mentalne blokady w naszym ciele. Pomaga także zyskać większą swobodę we wszystkich sferach życia. Skutki sesji Access Bars są sprawą indywidualną u każdej osoby, a efekty każdej sesji są inne, jednakże oprócz poprawy stanu zdrowia fizycznego, uczestnicy wspominali o wzroście intuicji i świadomości, większym uczuciu wdzięczności, życzliwości, spokoju i wyciszeniu oraz łatwiejszym porozumiewaniu się z innymi. Skutki sesji Access Bars są sprawą indywidualną u każdej osoby, a efekty każdej sesji są inne, jednakże oprócz poprawy stanu zdrowia fizycznego, uczestnicy wspominali o wzroście intuicji i świadomości, większym uczuciu wdzięczności, życzliwości, spokoju i wyciszeniu oraz łatwiejszym porozumiewaniu się z innymi.

Na co pomaga Acces Bars?

Sesja Access Bars może pomóc w następujących stanach:

 • Gonitwa myśli – poprawia klarowność umysłu
 • Zniechęcenie– zwiększa motywację
 • Przyczynia się do wzrostu radości i poczucia szczęścia
 • Przynosi głębokie odprężenie i uczucie lekkości głowy
 • Bezsenność
 • Stany lękowe i depresja
 • Dbałość o zdrowie
 • Stres i poczucie przytłoczenia
 • Migreny
 • Ataki paniki
 • Zaburzenia obsesyjno kompulsywne (OCD)

Kto może skorzystać z sesji Acces Bars?

Terapię Access Bars można stosować zarówno u dorosłych jak i u dzieci i jest to zabieg, któremu można poddawać się raz na miesiąc, raz na tydzień lub codziennie.

Ile trwa sesja Acces Bars?

Sesja Access Bars trwa zazwyczaj 60-90 minut i jest to zabieg, któremu można poddawać się raz na miesiąc, raz na tydzień lub codziennie.
Terapię Access Bars można stosować zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

Czas trwania 60 min/180 pln
Czas trwania 90 min/ 220 pln