Makijaż sesyjny – makijaż do sesji zdjęciowej

Makijaż sesyjny to specjalna forma makijażu wykonywana do sesji zdjęciowych, teledysków, pokazów mody, występów scenicznych i innych działań, w trakcie których twarz przez wiele godzin jest oświetlana blaskiem reflektorów, a przy tym jej makijaż musi być cały czas perfekcyjny.

To, co zdecydowanie wyróżnia mnie na rynku firm świadczących usługi makijażowe to fakt, że posiadam w swojej ofercie profesjonalny makijaż sesyjny. Jest to forma specjalistycznego makijażu do sesji fotograficznych, teledysków, reklam i wszelkiego typu eventów.

Czym różni się ten rodzaj makijażu od innych?

Otóż make- up sesyjny jest zdecydowanie bardziej intensywny, widoczny i przede wszystkim bardziej trwały niż zwykły makijaż.

Praca przy silnych, studyjnych reflektorach, wiele godzin na planach zdjęciowych, presja nienagannego wyglądu- z tym wszystkim zmagają się osoby pracujące przy zdjęciowych sesjach czy w telewizji. Ich makijaż musi być perfekcyjny! Moja firma oferuje wszystkim Paniom ze Śląska pełny, profesjonalny makijaż sesyjny

Jakie cechy musi posiadać profesjonalny makijaż sesyjny?

Trwałość – poprzez zastosowanie znakomitej jakości kosmetyków i utrwalaczy, makijaż sesyjny „wytrzymuje” wiele godzin w blasku i cieple lamp.

Odporność na dotykanie twarzy, pocałunki, niesprzyjające czynniki pogodowe przy pracy na zewnątrz, a także używanie intensywnej mimiki twarzy np. przy występach scenicznych

Matowość – szczególnie ważne przy intensywnych oświetleniu. To reflektory, a nie twarz mają się świecić. Twarz powinna być matowa, a błysku dodawać jej powinna tylko pomadka na ustach i/lub cienie na powiekach

Gdzie wykonywany jest makijaż sesyjny?

Najczęściej w miejscu realizacji sesji, pokazu czy eventu. Co ważne wizażystka obecna jest podczas trwania nagrania sesji czy pokazu, aby na bieżąco robić ewentualne korekty lub poprawki makijażowe.

Ile trwa wykonanie makijażu sesyjnego?

Najmniej godzinę – wszystko zależy od tego jak makijaż ma wyglądać i do czego ma być wykorzystany.

A jeśli potrzebujesz stylizacji sesji zdjęciowej zaglądnij tu

Cena od 200 zł