Makijaż okolicznościowy – podkreśl swoje piękno na każdą okazję

Wesele, przyjęcie rocznicowe, uroczysta gala biznesowa, bal sylwestrowy czy karnawałowy,  to tylko kilka przykładów uroczystości, które wymagają wyjątkowej oprawy. Uzupełnieniem eleganckiej stylizacji będzie odpowiednio dobrany makijaż.

Jakim rodzajem makijażu jest makijaż okolicznościowy?

Makijaż okolicznościowy jest przede wszystkim dopasowany do okazji, na jaką klientka się wybiera. Na bal czy studniówkę jest to makijaż wieczorowy, na komunię rodzaj makijażu dziennego, a na wesele z reguły cos pośredniego między makijażem dziennym, a wieczorowym.

Co wyróżnia makijaż okolicznościowy?

Makijaż okolicznościowy dopasowany jest kolorystycznie tak do typu urody, jak i do stylizacji na daną okazję. Do wykonania makijażu okolicznościowego używane są najwyższej jakości kosmetyki, a po wykonaniu zostaje on utrwalony, aby podobnie jak makijaż ślubny wytrzymał wiele godzin. Kosmetyki dopasowane są do typu cery osoby malowanej tak, by makijaż jej nie obciążał, a klientka czuła się w nim komfortowo. Specjalnym rodzajem makijażu okolicznościowego jest makijaż odmładzający przeznaczony do cery dojrzałej. Dzięki każdemu z tych makijaży poczujesz się wyjątkowo i na pewno zabłyśniesz na imprezie.

Cennik

Makijaż okolicznościowy250 pln
Makijaż do sesjiod 200 pln